ممنوعیت  بین‌المللی  (  ICE  )  یک  واکنش  همه‌گیر  جهانی  است  که  آمریکا  را آزار می‌دهد  .

ایالات متحده آمریکا در عفونت های COVID-19 و مرگ و میر منجر به جهان می شود ، هر دو هنوز در حال افزایش هستند و آزمایش و توانایی ردیابی مخاطب آن به طرز فاجعه آمیزی در پشت سایر نقاط جهان قرار دارد. و با این حال ، پاسخ همه گیر بی پایان ی شده است ، چه در مباحث بدون علم در مورد پوشیدن ماسک و چه در نحوه استفاده از آن برای ی و مجازات کسانی که ما آنها را "بیگانگان" ناخواسته می دانیم ، از جمله مردم چین ، مهاجران یا ، اکنون ، همه دانشجویان بین المللی ، البته دانشجویان بین المللی از زمان ریاست جمهوری در صندلی های دولت حضور داشته اند و همه چیز را از تلاش برای تحمیل پتو مسلمان هدف گرفته اند. حذف یا کاهش برخی ویزاهای علمی ، به دستورات تبعید فردی که به دستور قاضی تحمیل شده است. اکنون آنها یک بار دیگر توسط دولت ترامپ مورد استفاده قرار می گیرند - این بار ، برای مدارس و دانشگاه های قدرتمند برای باز کردن مجدد علیرغم خطرات احتمالی دانشجویان ، دانشکده ها و کارمندان. RelatedOpinionOpinionCoronavirus کالج ها را بست و دانشجویان را به خانه فرستاد. برخی از آنها جایی برای رفتن ندارند. آخرین سالوو با اعلامیه ژوئن از کاخ سفید شروع به مسدود کردن "بیگانگان که به دنبال شیوع تاج ویروس در بازار کار ایالات متحده خطر دارند" - یعنی تعلیق یک برنامه ویزای موقت که برای محققان تحقیق بین المللی اعمال می شود ، اساتید و برخی از دانشجویان ارز

معاون اداره امور داخلی "کن Cuccinelli"، به صراحت گفته‌است که اقدامات دولت برای قرار دادن انگشت شصت بر روی مقیاس‌ها در طول این فرآیند تصمیم‌گیری طراحی شده‌است. آن‌ها همچنین به عنوان یک مدیر دانشگاه می‌دانند که دانشجویان بین‌المللی معمولا شهریه کامل پرداخت می‌کنند، درآمده‌ای مدارس را افزایش می‌دهند، و هزینه‌های سنگینی را صرف مسکن و کالاهای دیگر می‌کنند. در مجموع، دانشجویان بین‌المللی در سال ۲۰۱۸ در حدود ۴۵ میلیارد دلار به اقتصاد آمریکا کمک کردند، و سپس برخی دیگر قصد خود را مبنی بر بازگشایی دانشگاه‌ها و برگزاری کلاس‌ها و دیگر فعالیت‌های فوق‌برنامه خود اعلام کردند. آن‌هایی که این توانایی‌ها را ندارند می‌توانند در اصل به محوطه دانشگاه بروند و به صورت آنلاین در کلاس‌ها شرکت کنند چرا که زیبایی دسترسی دیجیتال به این دلیل است که دانش آموزان در حال ترک آمریکا به خاطر یخ جدید هستند (۷: ۲۵)آخرین ریسک اعلام ICE باعث شد که شهروندان طبقه دوم ایالات‌متحده با زور آن‌ها را ترک کنند.

برای بازگشت به کشورهای زادگاه خود یا در صورت وجود آن‌ها, گزینه سفر را برای دستیابی به دسترسی دیجیتالی بهتر یا هماهنگ‌سازی منطقه زمانی از بین می‌برند. افرادی که مجبور به بازگشت هستند, با وجود اینکه برای شرکت در کلاس‌های سقوط خود در اینجا مانده‌اند, اکنون باید به طور ناگهانی خود را ریشه‌کن کنند, با محدودیت‌های بالقوه در سفر, رفتن به خانه به شرایط بالقوه ناامن و یا شاید بدتر از همه آن‌ها, به جنبه‌های متعدد زندگی دانشگاهی, از جمله تحقیقات, کارآفرینی, ورزش, توسعه اجتماعی و غیره کمک می‌کنند. یافته‌ها: نتایج نشان داد که بین دو گروه آزمایش و کنترل تفاوت معنی‌داری وجود دارد (p < 0.05). (این آمار نامتناسب با توجه به این واقعیت که دانش آموزان بین‌المللی بیش از یک میلیون نفر از جمعیت دانشجویی دانشگاه را تشکیل می‌دهند, سرسام‌آور است.) دانشجویی که تحت‌تاثیر این قانون جدید قرار دارد می‌تواند اولین باری باشد که خانواده‌اش از لبنان برای کانادا گریختند. او در دانشگاه " ام آی تی " (آی تی ام) شرکت کرد و سپس در آن شرکت کرد. یا شاید او اولین کسی باشد که از هند برای گرفتن باج به پرینستون آمده بود و چه کسی به عنوان اقتصاددان ارشد صندوق بین‌المللی پول, ارزیابی خسارات اقتصادی انجام‌شده در سراسر جهان به وسیله قفل بزرگ و اقدامات احتمالی برای ت‌های غیر مهاجرتی برای آمریکا بد است. رئیس کارکنان ترامپ پذیرش دانشجو را پذیرفت.

در پاییز بعدی their Ngozi که از نیجریه آمد تا اولین مدرک کارشناسی خود را در دانشگاه ایالتی کنتیکت شرقی و سپس دو استاد دیگر از جانز هاپکینز و ییل به دست آورد و نویسنده یکی از بهترین رمان‌های مدرن است - با بینشی نسبت به اینکه به لک در دوره America.Of است، آمریکا دقیقاً سابقه استقبال از دانشجویان بین‌المللی را در مقابل دولت ترامپ ندارد. هنگامی که رونالد ریگان رئیس‌جمهور شد، من به عنوان یک دانش‌آموز بین‌المللی به آمریکا آمدم، و پس از آن بسیار بد بود و پس از آن به چالش کشیده شد. مصاحبه ویزا با این که دانشجویان در سفارتخانه‌ها و کنسولگری‌های ایالات‌متحده در معرض آن هستند، اغلب با مخالفت مواجه می‌شوند و حتی مانند بازجویی‌های پلیس انجام می‌شوند. من شخصاً مجبور شدم همه انواع اسناد را تولید کنم تا ثابت کنم که به هند باز خواهم گشت، در حالی که در صف‌های طولانی در خارج از ساختمان از طریق گرمای دهلی‌نو با طوفان‌های گرد و غبار در انتظار بودم، و پس از آن با بی‌ادبی افسران ویزا و مقامات گمرک به محض رسیدن من به نیویورک صحبت کردم. تجربه من بسیار دور از unique.Rela tedOpinionOpinionWe است که می‌خواهید آنچه را که فکر می‌کنید بشنوید. لطفاً یک نامه را به the ارسال کنید. دفعه بعد که به زوم برای ملاقات یا ملاقات با هم بروید، به خاطر داشته باشید که (برای تمام خطاهای آن) سکو که خط رگ شما برای کار یا یک ساعت جشن تولد یا یک ساعت شادی‌بخش است توسط اریک یوان، که اهل چین است، تاسیس شده‌است. او مجبور شد نه بار قبل از اینکه ویزا بگیرد و وارد ایالات‌متحده شود، جایی که مدرک دکترای خود را از دانشگاه استنفورد گرفت. و اگر به گوگل نیاز دارید که در وضعیت شما باز شود، یا باید قبل از غذا خوردن در آن رستوران بیرون، میز را تمیز کنید؟ شرکت‌هایی که اجازه می‌دهند این کارها را انجام دهند - شما حدس می‌زنید که دانشجویان بین‌المللی سابق "sundar Pichai" (که مدرک کارشناسی‌ارشد را از دانشگاه استنفورد گرفته و an از دانشگاه پنسیلوانیا) و Laxman است.

Narasimhan (که هم دارای کارشناسی‌ارشد و هم an از دانشگاه پنسیلوانیا است). و اگر شما پس از خواندن این تصمیم تصمیم بگیرید که می‌خواهید از MS Word برای نوشتن نامه‌ای از دپارتمان امنیت داخلی استفاده کنید و اجازه دهید نظر شما درباره آخرین راهنمای آن را بدانند؟ مدیر عامل شرکت مایکروسافت Satya Nadella است که از هند آمده تا M.S. خود را در دانشگاه ویسکانسین - میلواکی و سپس M.B.A. در دانشگاه شیکاگو بدست آورد. بنابراین، اگر شما این کار را انجام دهید، به یخ اطلاع دهید که ممکن است آب یخ را به امید بهبود سریع با قفل کردن دانش آموزان که ما نیاز داریم به غنی‌سازی اقتصاد و فرهنگ مان کمک کنیم و آمریکا را طوری بازسازی کنیم که از همه‌گیر شدن گذشته جلوگیری کنیم.

منبع
ArturoMcGlynn دانشگاه ,دانشجویان ,آمریکا ,بین‌المللی ,شرکت ,دولت ,دانشجویان بین‌المللی ,دانش آموزان ,دانشگاه استنفورد ,دانشگاه پنسیلوانیا ,ایالات متحده منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سریال های درحال پخش آموزش آذین فایل فروشگاه معرفی اجناس ارزان اشعار ضیاءالدین زین الدینی