برایان لی, اومالی " scott " s " scott ", در حالی که در گاراژ بازی می‌کنند, در مغازه‌های اجاره تصویری کار می‌کنند, و با یکدیگر در نبرد مبارزه می‌کنند. در سیاه و سفید, تحت عنوان " نام مخلوط اومالی " (لی نام اصلی قانونی او, نام مادر کره‌ای او است), برخی از طرفداران داستان را به عنوان جایی در جهان چند نژادی می‌خوانند. اومالی به اخبار nbc گفت: " به نظر می‌رسد که اینگونه به نظر می‌رسد. فکر می‌کنم فقط داشتم خودم را می‌نوشتم, و حتی به خودم در مورد نژاد فکر نمی‌کردم. من تقریباً توسط مردم سفید در شمال اونتاریو احاطه شده بودم. من فقط فکر کردم که سفید هستم تا اینکه ثابت شد, اما بعد فهمیدم که اینطور نیست. اصلاً این طور نبود. این مجموعه برای فیلم " اسکات زائر " در فیلمی به کارگردانی ادگار رایت در بازی گرفته شد. با بازیگران انسانی, ابهام نژادی کتاب کمیک. اومالی به این موضوع در وبلاگ خود در سایت www. او نوشت: " صادقانه بگویم, وقتی فیلم " اسکات زائر " را دیدم, دیدن اینکه چقدر سفید بود, حتی واقعاً خودم را در صفحه نمایش دیدم. " " من گاهی به شوخی گفتم که " scott زائر " فانتزی من از یک پسر راک جوان و دوست‌داشتنی است. فکر می‌کنم خودم را از داستان خودم بیرون کردم و آنچه را که سزاوارش بودم به دست آوردم. برایان لی اومالی " وارد شوید, ستاره اومالی جدید " اومالی "

خطا در ترجمه؛ لطفاً مجدداً تلاش کنید.

شناسه. در حال رشد در لندن, انتاریو, شهری کوچک در میانه میان تورنتو و دیترویت, او به ندرت با والدین یا خواهر و برادر خود در مورد هویت صحبت می‌کرد, اما به یاد می‌آورد که چگونه برای اولین بار از نژاد خود آگاه شد, زمانی که او هفت‌ساله بود, شاید جوان‌تر بود. " " و من همیشه برنزه بودم, در مقایسه با بیشتر مردم. اما قبل از آن تابستان متوجه نشدم که من متفاوت هستم و بعد از آن تابستان بودم. او می‌گوید: " سال‌ها بعد, او هنوز از طریق هویت نژادی خود به کار مشغول بود. او گفت: " درست مثل این فرآیند مداوم دیدن خودتان است که انجام آن بسیار دشوار است. " " من بسیار منحصر به فرد هستم, که گاهی اوقات خوب و گاهی ناراحت‌کننده است. من هیچ ارتباطی با فرهنگ کره‌ای یا فرهنگ کانادا یا فرهنگ آمریکایی ندارم. او گاهی احساس گناه می‌کند و در مقایسه با دیگران احساس گناه می‌کند. مادر اومالی از زمان تولد دوباره انگلیسی صحبت کرد, و اگرچه خواهرش کمی کره‌ای صحبت می‌کند, او هیچ حرفی نمی‌زند. مادرم در ساله‌ای بعد به من گفت: " تو فقط علاقه‌مند نبودی. " احتمالاً من نبودم. من هیچ وقت به اندازه دنیا علاقه‌ای به دنیای خیالی ندارم. او در حال کار بر روی یک رمان گرافیکی دیگر خود است. در تمام کتاب‌هایش, شخصیت‌های اومالی با او پیر شده‌اند. پیش از این که اولین زائر " اسکات " اسکات, سرگردان نوجوان سرگردان " در دریا غرق شود ", و پس از آن, سرآشپز مرحوم " چند ثانیه " بود. شخصیت اصلی بعدی در اوایل تا اواسط دهه ۱۹۸۰ خواهد بود و ممکن است مجموعه خودش مانند scott زائر را به دست آورد. اومالی در مورد کتاب جدید گفت: " من فقط همه چیز را درست کردم. " یکی از دوستان من این را یک روز دیگر گفت, که فقط احساس خشونت می‌کند و من آن را به شدت احساس می‌کنم. و کار را در صدر آن قرار دهید

خیلی مجلل بود . اما به نظر من , مردم به داستان نیاز دارند . مردم باید در مورد چیزهایی مثل این فکر کنند , یک زمین‌بازی داشته باشند … من سعی می‌کنم هر روز خودم را از این نوع چیزها متقاعد کنم . به همین دلیل است که از " Snotgirl " در یک آهنگ ماهانه بیرون می‌آید , فقط - من نمی‌توانم زیاد به آن فکر کنم . درست مانند

منبع
ArturoMcGlynn اومالی ,زائر ,اسکات ,مردم ,گاهی ,می‌کند ,گناه می‌کند ,احساس گناه ,scott زائر ,اسکات زائر ,فیلم اسکات منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

sepeed.rozblog.com موضوع خاکستری یه دختر نسبتا خوب فیلتر شنی خرید اینترنتی یکم بیشتر بمون جدیدترین فیلم و سریال های ایرانی پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان وب سایت رسمی قاسم ارغیده